top of page

Програма Здорова постава

ОНЛАЙН

Про Здорову поставу.png

У цьому курсі ви дізнаєтесь про типи порушення постави, та деформації стоп. Ми розберемо, які вправи можуть допомогти, а які навпаки - нашкодити дитині.

Ціль курсу допомогти впровадити елементи програми "Здорова постава" у розвиток дитини.

Маріна.png

Маріна Дідаш

Знайомтесь з Вашим 
викладачем

Співзасновниця центру фізичної терапії Zarpa, співзасновниця програми "Здорова постава"

Працюю з 15 років у сфері фізичної терапії

Впровадила програму Здорова постава в 100 шкіл м. Львова

Проводила заняття з дітьми у яких були порушення постави та захворювання опорно-рухового апарату

Регулярно проводжу навчання для команди фізичних терапевтів та впроваджую онлайн навчання у царині фізичної терапії

Я рекомендую курс

Якщо Ви працюєте з дітьми та хочете взяти участь в створені умов для профілактики порушень постави та правильного фізичного розвитку у своїй школі, садочку чи спортивному закладі.

Якщо у Вас є свої діти і Ви хочете краще зрозуміти, як вони розвиваються, як контролювати формування постави та сприяти її правильному розвитку за рахунок використання вправ з програми "Здорова постава"

Якщо Ви фізичний терапевт, тренер або проводите активні заняття з дітьми, тоді програма "Здорова постава" чудово доповнить Ваш арсенал знань та вправ. Ви дізнаєтесь про формування рухових якостей дитини і коли навантаження і спорт може нашкодити, а коли принести користь.

Що Ви дізнаєтесь на курсі

Про поставу та стопи

Про поставу та стопи

Цей урок зроблений спільно з Захаром Козієм, автором курсу правильний розвиток дитини. Ми проведемо комплексний огляд 5 та 9 річної дитини і покажемо, на що слід звернути увагу тренерам, вчителю фізичної культури та батькам.

Вміння побачити ознаки порушення у дитини є дуже цінним навиком для вчителя та тренера, оскільки розуміючи яка саме у дитини деформація Ви можете правильно підібрати вправу, або навпаки не давати її, щоб не виникла травма.

Розминка

У цьому уроці ми покажемо базові рекомендації по проведенню розминки, ви поповните арсенал своїх вправ для імплементації їх у свої заняття

3.jpg

Комплекс вправ Torso power

5.jpg

У цьому уроці ми покажемо базові рекомендації по проведенню розминки, ви поповните арсенал своїх вправ для імплементації їх у свої заняття

Комплекс вправ Hard corps

Це другий день тренувального циклу Здорова постава. У цей тренувальний спліт ми включаємо більшість вправ, які сприяють зміцненню м'язів кору (пресу, попереку та стегон)

6.png

Комплекс вправ Total body

5.jpg

Це третій день тренувального спліту Здорова постава . У цьому комплексі ми виконуємо вправи на верхню та нижню частину тіла. Цей комплекс комбінує набір вправ з перших двох програм і є складнішим за них.

Stretching / Розтяги

Розтяги, одна з складових усіх видів спорту і у програмі Здорова постава ми також рекомендуємо виконувати елементи стретчинку/розтягів для кращого тренувального результату.

7.jpg

Little beetle

9.jpg

Ця частина вправ розрахована на дрібну моторику та вправи на розтяг. Ми тренуємо дрібні м'язи стопи спеціальним інвентарем та різновидами ходьби. Вправи для розтягу допоможуть позбутись сутулості та сприятимуть правильному формуванню фізіологічних вигинів хребта. Ці вправи ми використовуємо кожного дня (коли у нас є тренування).

Сертифікат після завершення курсу

Після проходження всіх уроків та виконання домашніх завдань Ви отримаєте сертифікат про завершення онлайн курсу "Здорова постава"

Сертифікат

НАША МЕТА

Кожна четверта дитина в Україні має порушення постави, переважно це сколіотична постава.
Дані МОЗ України

Нашу команду засновників Зарпи завжди турбувала статистика порушень постави і це було причиною створення програми "Здорова постава". 

Згідно статистики МОЗ ця проблема є дуже актуальна і єдиний спосіб вплинути на правильний розвиток дитини це впровадження спеціальних програм та регулярне обстеження дітей.

Подивіться безкоштовний урок "Здорова постава"

Щоб подивитися безкоштовний урок, тисніть на кнопку нижче, далі пройдіть реєстрацію і урок буде доступний

Купити весь курс за
1850 грн.

Доступ до всіх уроків після оплати

Уроки доступні на постійні основі

Можливість задавати питання ведучій курсу Маріні Дідаш

bottom of page