Як створити професійний  профіль для спеціалістів та компаній

Розміщуйте свої послуги з: фізичної терапії, ерготерапії, психології, психотерапії, логопедії та інших напрямків з царини здоров'я на маркетплейсі Exzom

1.

Зареєструйтесь на сервісі Exzom

Перейдіть на сайт

 https://exzom-mp.com/uk

1.png

Натисніть на меню

2.png

Натисніть зареєструватися

Заповніть інформацію про себе

3.png

Ви можете додати більше  інформації про себе або змінити її

4.png

Для цього натисніть на меню та логотип профілю

5.png

Далі натисніть "Редагувати профіль"

2.

Додайте більше інформації про себе чи свою компанію

Форма наповнення та редагування свого профілю є інтуєтивно простою, але ми розглянемо декілька важливих пунктів, які вас можуть заплутати.

6.png

1. Це назва компанії. Якщо цей профіль належить компанії, тоді заповніть це поле.

Роз'яснення. Ви можете не вказувати назву компанії, у такому випадку всі оголошення, які ви опублікуєте будуть від вашого імені, якщо ви вказуєте назву компанії, тоді всі оголошення будуть опубліковані від імені компанії.

3.

Обов'язково вказуйте локацію, де Ви чи компанія надає послуги

Рекомендація. Якщо ви надаєте тільки послуги онлайн чи по виклику додому клієнта, тоді вказуйте район або місто, у якому Ви працюєте.

Якщо у Вас декілька компаній чи Ви надаєте свої послуги за точними адресами, тоді цю інформацію Ви можете вказати в створених оголошеннях (про це читайте нижче)

Наприклад, Ви - власник мережі медичних центрів, один центр знаходиться у Києві, а інший у Львові. У такому випадку можна поступити двома способами:


1. Зареєструвати два профілі на різні локації та кожне оголошення публікувати з прив'язкою до профілю, якому воно належить.

 

2. Створити один профіль і в описі профілю вказати адреси, у яких Ви надаєте послуги, а при створенні оголошень (послуг) вказувати адресу, де Ви надаєте послугу. Наприклад, Ви створюєте оголошення: "Заняття з фізичної терапії при болі у спині", після того Вам слід вказати, де Ви проводите це заняття, наприклад: м. Київ, вул. С. Бандери 12.

Роз'яснення: Ви можете вказувати локацію в особистому профілі та при створенні кожного нового оголошення. 

7.png
Аватар.png

4.

Обов'язково завантажуйте логотип та аватарку

Присутність логотипу чи аватарки збільшує пізнаваність бренду та довіру до компанії чи фахівця

5.

Додайте опис до Вашого профілю

Опис вашого профілю- це найважливіший елемент, тому  тут ми розберемо декілька важливих налаштувань.

8.png

Тут є цінні підказки!

5.

Як використовувати опис та підказки

9.png

Як створити заголовок в описі?

Для того, щоб ваші оголошення були привабливими та їх відображало у пошуковій системі такій, як Google радимо завжди створювати заголовок у вашому профілі.

Наприклад: Ви власник реабілітаційного центру у Києві, у такому разі Ваш заголовок може виглядати так:

# Центр фізичної терапії Exzom у Києві

Якщо ви створюєте профіль спеціаліста, то заголовок може бути такий:
# Послуги психолога у Львові

Коли Ви ставите перед заголовком # ,то це речення буде найважливішим у вашому описі, його система виділить більшим шрифтом, а такі системи, як Google покажуть Ваш профіль, якщо людина буде використовувати ключові слова, які Ви зазначили в заголовку.

Важливо: Після публікації оголошення, хештег - # не буде відображатися. Ваш профіль має обов'язково мати один заголовок з позначкою # -переважно це перший заголовок.

Опис

Після кожного заголовка додавайте опис. Розкажіть про свій заклад або про себе. В описі Ви можете виділяти слова або речення жирним шрифтом, для цього використовуйте символ" "ЖИРНИЙ" або * **ПОХИЛИЙ** для позначення просто виділіть слово або речення

Як виділяти текст та інші види оформлення Ви можете подивитися у підказках (див. скріншот вище)

Більше заголовків

Крім основного заголовка у Вашому описі повинно бути ще декілька заголовків. 

Наприклад:

## Мої послуги
### Контакти

Коли Ви ставите більше одного # ,то такі заголовки будуть меншими по важливості для пошукових систем, але таких заголовків може бути декілька на відміну від основного з одним #.

 

Як створити оголошення

Після того, як Ви створили свій особистий акаунт, Вам потрібно додати послуги, які Ви надаєте. 

Важливо!
Вас не зможуть знаходити потенційні клієнти, якщо у вас немає жодного оголошення.

Щоб створити оголошення (додати послугу) Вам потрібно перейти у меню та натиснути кнопку "Створити оголошення"

4.png

Принцип створення оголошень такий самий, як оформлення особистого профілю. Ось декілька порад, яких ми радимо притримуватися при створенні оголошень:

1. Додавайте назву оголошенню, яка не узагальнює Вашу роботу, наприклад, якщо Ви надаєте послуги з фізичної терапії  і Ви публікуєте одне оголошення, яке має назву "Фізична терапія", то цей варіант є неправильним. 
Чому? Давайте думати, як клієнт, який шукає ваші послуги. Уявімо, що клієнта болить спина, які запити в пошуку він буде використовувати, щоб знайти рішення своєї проблеми? Скоріше за все це будуть запити: лікувальний масаж спини, лікування болю у спині, лікування хребта, лікування грижі і т. п.

У такому випадку ми радимо створювати декілька оголошень, які будуть співпадати з запитами клієнта, так званими "болями клієнта".

Якщо Ви надаєте послуги з психології також притримуйтесь такого методу. Створіть декілька оголошень: Сімейна психотерапія, Психотерапія при панічних атаках, Психотерапія для подолання відчуття втрати, тощо...

2. Завжди додавайте опис до своїх оголошень. Подумайте, що може переконати клієнта, прочитавши ваше оголошення, замовити послугу саме у Вас, подумайте, які часті питання виникають у клієнтів щодо Вашої послуги та дайте відповідь на них в описі.

Важливо! Притримуйтесь тих самих правил оформлення опису, що й в описі Вашого профілю. У Вас завжди має бути присутній # основний заголовок, та декілька ## другорядних заголовків.

3. Завжди додавайте фотографії. Присутність фотографій привертає увагу та інтерес. Клієнти частіше клікають на привабливі оголошення, а за тим і здійснюють замовлення послуги.

4. Додавайте відео. Ви можете вставити посилання з Youtube в опис Вашого оголошення, після публікації відео буде завантажено на сторінку оголошення і кожен відвідувач зможе його переглянути не покидаючи сторінки вашого профілю. Ви можете зняти ролик про себе або детальніше розповісти про деякі послуги, які наприклад складно описати і тим самим привернути увагу клієнтів.

6. Просіть клієнтів залишати відгуки на сторінці оголошення. Присутність відгуків, збільшує довіру до Вас чи вашої компанії.

7. Якщо у Вас діють абонементи або є гнучкі ціни на послугу, обирайте категорію (при виборі ціни послуги) "Ціну уточнюйте", а прайс з цінами додавайте до опису. Також можете використовувати цю функцію, якщо Ви надаєте послуги закордоном (поки що платформа підтримує тільки гривню).

На цьому все, щоб краще розібратися у функціях платформи переходьте до навчань, які ми зробили для Вас.

Потрібна допомога в оформлені профілю?

Заповніть форму і ми допоможемо Вам створити та оформити бізнес профіль.

Дякуємо! Скоро ми зв'яжемося з Вами!