top of page

Правильний розвиток дитини

Оберіть урок, який Вам підходить від 216 грн.
і отримайте важливу інформацію про розвиток вашої дитини

2.gif
Дитина 0-3 місяці

Правильний розвиток 0-3 місяці

216 грн.

Цей відеоурок про перший період немовлятка, яке щойно з’явилося на світ, що охоплює період від 0 до 3 місяців, коли наш малючок ще зовсім не має навиків, та потребує багато вашої уваги та опіки, тому тут розповім про метод «кенгуру»¸що є запорукою доброго налагодження контакту із дитиною, також незамінними будуть навики «хендлінгу» що позволять вам здобути знання правильного та корисного переміщення, та перенесення дитини. Доречі про перенесення цікаво, бо розглянемо практично усі найпопулярніші способи, ще й про переодягання встигнемо поговорити та користь чи шкоду звсобів для перенесення дитини та повправлятися разом. Отже після проходження цого відеоуроку ви отримаєте занання та навики поводження з немовлятком перших місяців життя, а саме: методи переміщення та перенесення, переодягання, викладання у положення, використання дитячих переносок, та ще багато деталей що вхвдять у цей періож розвитку немовлятка.

Дитина вивчає навик контроль голови

Правильний розвиток дитини 
Контроль голови

360 грн.

У цьому відеоуроці про період розвитку першого і дуже важливого навику -КОНТРОЛЬ ГОЛОВИ. Здобуття цієї навички має вирішальне значення, оскільки вона закладе основу для інших фізичних етапів, таких як перевертання, сидіння, повзання та ходьба. Обговоримо важливість перебування дитини у положенні на животику, та основні поради, як це зробити без стресу для вашої дитини та для вас. Визначемо що це таке вікна для досягнення навиків, та як їх відчиняти), як проводити час із користю для дитини таким чином щоб і весело і продуктивно та яким повинне бути середовище для гри. Ще дізнаєтесь про такий термін, як «Червоні Прапорці» та про що ці прапорці нам сигналізують. Отже після проходження цого відеоуроку ви отримаєте занання про дуже важливий етап контролю голови, здобудете практичні навики та основні рекомендації, як посприяти вчасному отриманню навику, та що робити, якщо щось пішло не так.

Дитина навчається перевертатися

Правильний розвиток дитини Перевертання

360 грн.

Цей відеоурок про навик перевертання. Для немовлятка можливість перевертання є першою з багатьох функціональних етапів, які потрібно досягнути. Обговорюючи цей період розвитку вам точно буде цікаво: •Коли дитина повинна почати перевертатися? •Коли я повинен дитину вчити перевертатися? •Як навчити дитину перевертатися з живота на спину та на живіт знову? Після перегляду точно здобудете основні навики знання та отримаєте поради та практичні навики з дитиною, що змусять вашого малюка перевертатися.

8.jpg

Правильний розвиток дитини Сидіння

360 грн.

Тут буде уся інформація про дуже цікавий та неоднозначний етап розвитку, як сидіння, до якого завжди у батьків є багато запитань та хвилювань. Таких як: чи має дитина сидіти у 6 місяців?, чи можна підсаджувати дитину? Або навпаки неможна втручатися, має сісти сама. Тому тут розповім більш детально про цей етап розвитку, та надам рекомендації до занять з малюком, щоб максимально природнім способом сприяти нормальному розвитку вашої дитини. І не обійдеться про червоні прапорці цього періоду, і про що вони сигналізують нам. Отже після проходження цого відеоуроку ви дізнаєтесь усе про сидіння, та коли діти здобувають цей не простий навик, навчимось розрізняти такі етапи як саме сидіння та коли дитина сама змінитть положення до сидіння. Здобудете практичні рекомендації до занять з дитиною у цей період.

9.jpg

Правильний розвиток дитини Рачкування

360 грн.

Цей відеоурок про рачкування чи повзання, цікавий навик який більшість малюків досягне у період від 7 до 10 місяців. Але це не означає ,що всі діти навчаються рачкувати у цей момент, але чи нормально це? Ваша дитина у цей період уже дуже активна, і чи варто хвилюватися якщо не повзає, чи страшно це?, та розглянемо способи як допомогти малюкові почати повзати. Отже після переглягляду ви здобудете навики та рекомендації, якщо ви хочете допомогти малюкові повзати, та червоні прапорці даного періоду, що свідчать про затримку фізичного розвитку дитини.

10.jpg

Правильний розвиток дитини
Стояння та ходьба біля опори

360 грн.

У цьому відеоуроці обговорюємо тему найочікуванішого – вчитися мати опору на ніжки, стояти та пробувати ходити. Дізнаємося про часові рамки для здобуття цього навику, та як вберегтися від негативних моментів пов’язаних із безпекою малюка у цей період, які допоміжні засоби доцільно використовувати, а які можуть нашкодити, яке взуття обрати для комфортних перших кроків малюка, та чого слід уникати, та й ще багато дрібниць які допоможуть зрозуміти що відбувається з вашою дитиною у цьому етапі її розвитку. Отже після проходження цого відеоуроку ви дізнаєтесь усе про період самостійного стояння та ходьби біля опори. Отримаєте важливі знання про варіанти розвиваючих занять у цьому етапі, та чому це допомагає), дізнаєтесь які засоби, взуття, чи метод підтримки будуть найкращими для вашої дитини. Та обовязково ознаки червоних прапорців у даному періоді розвитку, і коли варто звернутися до фахівця за допомогою.

11.jpg

Правильний розвиток дитини
Самостійна ходьба

360 грн.

Якщо вік вашої дитини наближається до першого року, то ви ймовірно чекаєте, що вона уже буде самостійно ходити. Тому у цьому відеоуроці обговоримо та попрактикуємось в усіх моментах пов’язаних із самостійною ходьбою вашого малюка. Дізнаємось коли ваша дитина повинна почати ходити, та отримаєте ряд безцінних порад, що можуть допомогти вашій дитині самостійно ходити. Та обовязково ознаки червоних прапорців у даному періоді розвитку, і коли варто звернутися до фахівця за допомогою.

Дитина з фізичним терапевтом

Популярні запитання

1. Коли я отримаю доступ до уроку

Доступ о уроків Ви отримаєте одразу після оплати. Урок, або весь курс появиться у Вашому особистому кабінеті.

2. Скільки часу буде відкритий доступ до відео

Доступ до відео-уроків буде відкритий на постійній основі.

3. Чи можу я задавати питання Захару

Так, після покупки уроку Вам буде доступний чат у додатку Discord і група на сайті, де Ви можете задавати питання Захару та іншим спеціалістам

4. Чи можна придбати весь курс

Так, Ви можете придбати одразу доступ до всіх уроків по вигіднішій ціні і додатковими бонусами, для цього тисніть на кнопку нижче.

bottom of page