top of page

Фізична терапія для військових

Військові, які беруть участь у бойових діях, стикаються з різними видами травм. Ці травми можуть бути фізичними, психологічними та навіть суспільними. У цій статті ми розглянемо деякі з найбільш поширених фізичних травм, які отримують військові під час бойових дій.

Статистика показує, що найбільш поширеними травмами серед військових є поранення, викликані вибухами та кулями. Також серед найпоширеніших травм можна відзначити опіки, забруднення та травми, що сталися під час виконання різних бойових завдань.

Найбільш поширеними видами травм є:

  1. Кулеві. Вони є наслідком поранень від куль та вибухів, і можуть призвести до важких травм внутрішніх органів. Статистика показує, що близько 50% поранень військових від куль та вибухів стаються у грудній та черевній порожнині.

  2. Травми голови. Вони можуть бути викликані падінням, вибухом, попаданням кулі чи іншими факторами. Ці травми можуть призвести до струсу мозку, забоїв, розривів та інших ушкоджень.

  3. Травми кінцівок. Вони можуть статися в результаті вибуху, падіння чи поранення кулею. Ці травми можуть викликати розриви, злами, переломи та інші ушкодження.

  4. Опіки. Опіки можуть статися в результаті вибуху, пожежі чи хімічного контакту зі шкірою. Опіки можуть бути від поверхневих до глибоких та дуже болісних.

  5. Травми очей. Вони можуть бути викликані вибухом, попаданням кулі чи іншими факторами. Ці травми можуть бути дуже серйозними та відносно поширеними серед військових. Інколи ці травми можуть призвести до постійної втрати зору.

Інші види травм, які можуть бути військовим характеристичними, включають травми від фізичних ударів, ушкодження вух, травми від радіації та хімічні опіки.

Одним з найбільших ризиків для військових під час бойових дій є травми від імпровізованих вибухових пристроїв (ІВП). Статистика показує, що майже половина всіх поранень, отриманих військовими в зоні бойових дій, є наслідком вибухів ІВП. Ці травми можуть бути дуже серйозними та призводити до втрати кінцівок та життя.

Навіть після повернення з війни, ветерани можуть продовжувати страждати від психологічних травм, відомих як посттравматичний стресовий розлад (ПТСР). Ці травми можуть включати кошмари, панічні атаки, депресію та інші емоційні проблеми, які можуть знизити якість життя ветеранів.

У підсумку, військові, які приймають участь у бойових діях, стикаються з великою кількістю фізичних травм. Ті, хто повертається в цивільне життя, можуть продовжувати страждати від психологічних травм, які можуть мати великий вплив на їхнє життя та здоров'я. Однак, існують різні програми та служби, які можуть допомогти ветеранам відновитися та відновити своє здоров'я. Безумовно, важливо продовжувати дослідження та розробляти нові технології та методи, щоб зменшити ризик травм військових в зоні бойових дій. Для зменшення кількості військових, які отримують травми в зоні бойових дій, важливо забезпечити їм найкращий можливий захист та навчати їх стратегій, які можуть допомогти запобігти травмам. Для цього можуть бути використані різні підходи, включаючи покращення захисту особистого спорядження військових, надання підготовки з безпеки та стратегій поведінки в небезпечних ситуаціях.

Також важливо підтримувати здоров'я військових, надаючи їм доступ до медичних служб та психологічної підтримки. Попередні дослідження показали, що психологічна підтримка може значно зменшити ризик розвитку ПТСР у військових, які брали участь у бойових діях.


Крім того, дослідники по всьому світу працюють над розробкою нових технологій та матеріалів, які можуть забезпечити кращий захист військовим під час бойових дій. Наприклад, розробка нових матеріалів для бронежилетів може забезпечити кращий захист від куль та інших видів озброєння.

В цілому, зниження ризику травм військових під час бойових дій є складним завданням, але важливим кроком в забезпеченні безпеки та добробуту військових. Нові технології, програми та стратегії можуть допомогти зменшити кількість травм та підтримати здоров'я військових, які ризикують своїм життям, щоб захистити нашу країну та світ від загроз.


 

Як знайти фізичного терапевта для військового


Знайти фізичного терапевта стало простіше з нашим додатком! Завантажуйте його безкоштовно на Google Play або Apple Store і отримуйте доступ до бази фізичних терапевтів, ерготерапевтів, реабілітаційних центрів та виробників протезів. Наш додаток має розділ "Для Захисників України", де зібрані фахівці, які надають послуги для військових з максимальною знижкою або безкоштовно. Використовуйте фільтри пошуку, щоб знайти фахівця в радіусі 20 км, який працює з вашою травмою чи захворюванням. Також є можливість знайти фізичного терапевта, ерготерапевта з послугою виклику до дому. Завантажуйте наш додаток і знайдіть свого ідеального терапевта просто та швидко!
14 переглядів0 коментарів
bottom of page