top of page
 • Якою мовою можна вносити данні?
  Зараз маркетплейс розвивається на території України і підтримує дві мови Українська та Англійська. В майбутньому плануємо додати більше мов. Згідно законодавства всі веб-сайти мають розміщувати інформацію українською мовою, як основною, тому забудьте про мову окупанта, оголошення російською мовою, будуть видалені!
 • При яких умовах мій профіль може не пройти модерацію?
  Якщо ви вказали неправильну інформацію, то адміністратор попросить її змінити. Якщо ви не є спеціалістом у сфері діяльності, які створили професійний профіль. Наприклад: якщо ви створили профіль фізичного терапевта то у вас має бути відповідна освіта, або ви маєте в даний час навчатися на цій спеціальності. Якщо на вас поступають скарги від інших користувачів. Якщо буде протермінована оплата за підписку, ваш акаунт буде відключено протягом 14 днів, а пізніше видалено з платформи.
 • Які послуги можна додавати?
  1. Послуги мають відповідати вашій спеціальності. Адміністрація може попросити уточнити певні деталі, щодо опублікованих вами послуг. 2. Фотографія та відео послуги має відповідати самій послузі. Не можна розміщувати забрендовані фотографії, з надписами чи фотографії з забороненим вмістом. 3. На фотографії може бути зображена послуга, яку ви надаєте або товар, який продаєте чи здаєте в оренду.
 • Яку інформацію можна вказувати при реєстрації професійного профілю
  П.І.Б. Ви маєте вказати справжнє прізвище та ім'я. Номер телефону. Ви маєте вказати робочий номер телефону. Email. Вказуйте робочу електронну адресу. Фотографія та відео. На фото має бути зображена ваша особиста фотографія у форматі 1:1 (квадратна). На фотографії не можуть бути зображені інші люди, заборонені предмети чи символи. Ваша освіта. Вказуйте відповідну, дійсну освіту. Адміністрація може попросити сертифікати та дипломи для підтвердження вашої спеціальності. Локація. Вказуйте правильну інформацію щодо місця де ви надаєте послуги. Опис. Якщо ви створюєте професійний профіль для себе, то вказуйте свою біографію, або інформацію, яка може привабити потенційних клієнтів замовити послугу чи товар у вас. У випадку, якщо ви не будете використовувати свій профіль для розміщення оголошень, ви можете не вказувати інформацію про освіту, та опис до профілю.
 • Які можна додавати послуги компанії?
  Послуги мають відповідати профілю компанії. Ви не можете додавати послуги не з сфери здоров'я у такому випадку, ваша компанія буде видалена, або заблокована. Фотографія має відповідати даній послузі. На фото не можна зображувати текст та логотипи інших компаній, які не відповідають вашій. Якщо ваша компанія виготовляє або продає технічні засоби реабілітації, протези чи ортези, ви можете добавити фото, з детальним описом. Якщо у вас немає чіткої ціни тоді, вибирайте при створені оголошення "ціну уточнюйте", а в описі можете вказати приблизні ціни.
 • Якою мовою можна вносити данні?
  Маркетплейс підтримує дві мови Українську та Англійську, в майбутньому ми плануємо добавити більше мов. Згідно законодавства всі веб-сайти мають розміщувати інформацію українською мовою, як основною, тому забудьте про мову окупанта, оголошення російською мовою, будуть видалені!
 • При яких умовах мій профіль може не пройти модерацію?
  Якщо ви вказали неправильну інформацію, то адміністратор попросить її змінити. Якщо ваша компанія не відповідає умовам та інтересам нашого додатку то ваша компанія може бути видалена. Наприклад: якщо ваша компанія не надає послуг з фізичної терапії та не виготовляє ортези чи протези і немає жодного відношення до сфери здоров'я то у такому випадку ми видалимо компанію. Якщо ваші оголошення будуть опубліковані російською мовою, адміністратор попросить, їх перевести на українську, або іншу мову, яка буде підтримуватись на платформі. Якщо буде протермінована оплата за підписку, ваш акаунт буде відключено протягом 14 днів, а пізніше видалено з платформи.
 • Як потрібно заповнювати свій профіль
  Вказуйте правильну назву компанії. Важливо! Ваша компанія має бути офіційно зареєстрованої: ТОВ, ФОП, тощо... Логотип. Додайте логотип компанії у форматі 1:1, тобто квадратний. Вказуйте одну адресу. Якщо у Вас декілька компаній, то ви маєте можливість розмістити послуги у різних локаціях. При реєстрації на маркетплейсі Exzom ви маєте можливість вказати назву компанії і замість свого аватару розмістити аватар компанії, у такому випадку в ваших оголошеннях буде розміщено не ваше ім'я, а ім'я компанії та її логотип.
 • У яких випадках можна публікувати безкоштовні оголошення?
  Зараз маркетплейс є безкоштовним і ви можете публікувати всі оголошення безкоштовно. Є тільки одна умова не порушувати правила платформи. На момент, коли платформа стане платною, ви матимете можливість публікувати оголошення безкоштовно при певних умовах, наприклад: ви хочете безкоштовно віддати технічні засоби реабілітації, або ортези.
bottom of page